Ustájení na farmě Alpaka

Ustájíme Vašeho čtyřnohého přítele v klidném prostředí farmy. Farma má velmi kvalitní zázemí, dbáme na čistotu a upravenost jak výběhů, tak i prostorů kolem. Snažíme se co nejlépe starat o pastviny a stále vylepšovat prostory pro koně i návštěvníky.  Farma je obklopena mnoha loukami v kopcích, které nejsou oplocené a lze je využít pro pohybování koní, lesy jsou zde udržované, s možností téměř nekonečných vyjížděk. Asi 1 km od farmy se nachází soustava 5 rybníků. 

Velmi nám záleží na klidu koní i majitelů, slušném zacházení i vystupování ve vztahu ke zvířatů i sobě navzájem. 

S rozumnými majiteli jsme schopni se dohodnout téměř na všem - i bez dodatečných příplatků. Vedle ochoty vyhovět nabízíme i hluboké znalosti jak z koňské etologie, výcviku, řešení výchovných a výcvikových problémů tak i z veterinárního a výživářského hlediska. (Samozřejmě spoluporacujeme s vynikající veterinární lékařkou).

Ceny uvedené u jednotlivých druhů ustájení jsou orientační. Jiná bude cena pro koně typu chladnokrevníka a jiná pro poníka. Taktéž nepřijmeme do pastevního ustájení plnokrevníka či starého a nemocného koníka, kteří v případě nepříznivých povětrnostních podmínek ocení především nastlaný box.

Do ustájení nepřijmeme koně do čistě boxového režimu  - 24/7 box.

 V současné době nabízíme místo pro 2-3 koně.

V případě zájmu Vás zveme na návštěvu.