Boxové ustájení

Kombinované

Pastevní / boxové dle počasí - v případě příznivého počasí 24/7 na pastvině, box k dispozici, zavádění v případě nepřízně počasí (mráz, vítr, déšť, horko).

Cena 4500Kč/ měsíc

V ceně podestýlka, seno, vodění do výběhu, další dle dohody. Příkrm vlastní nebo za příplatek. Cena je za teplokrevného koně běžné velikosti.

Boxové ustájení

Pravidelné vodění do výběhu/ na pastvinu, v noci na boxu. Koně jsou ustájeni v boxech o rozměrech 3,3 x 3,8m. Každý box je vybaven napaječkou/nádobou na vodu, krmným žlabem, držákem na minerální liz a otevíratelným oknem.
Cena  5500 Kč/měsíc

V ceně ustájení je místování boxu, podestýlka (sláma/piliny) a seno dle potřeby. Na pastvině či ve výběhu mají koně celodenně přístup k vodě a do přístřešku, který je  ze 3 stran krytý. Cena  je za teplokrevného koně běžné velikosti.

Za příplatek 300 - 500kč/měsíc podávání jadrného statkového krmiva: oves, šrotovaný ječmen,otruby, vojtěškové granule, řepné řízky,  minerály, slunečnicové semínko, ostropestřec, na jaře a na podzim doplněné o lněné semínko, pivovarské kvasnice a kúru selenu

          

Součástí stáje je mycí box, určený k mytí a další péči o koně, který je vybavený infralampami k prohřátí hřbetu koně.

 Dále je k dispozici písková jízdárna o rozměrech 20x40m se skokovým materiálem. Písková jízdárna je velmi dobře odvodněna a povrch je z praného málo prašného písku.

Pro trénink koně ve volnosti a přirozenou komunikaci je připravena zastřešená kruhová jízdárna o průměru 17m, která díky vysokým stěnám omezuje rušivému působení okolí a umožňuje maximální soustředění koně na člověka.

  

V případě úrazu koně vyžadující klid je možno zajistit pobyt na pastvině mezi koňmi za pomoci mobilní ohrady a  omezit tím stres koně na minimum.

 NajemniciNajemnici-3_2

 Pro majitele koní máme k dispozici:
 
Vytápěnou klubovnu
- uložení sedel a ostatních věcí na koně, sušáky na deky apod.
- možnost posezení a uvaření horkého nápojeParkoviště

WC