Boxové ustájení

Možnost ustájení na dotaz 

Kombinované

Pastevní / boxové dle počasí - v případě příznivého počasí 24/7 na pastvině, box k dispozici, zavádění v případě nepřízně počasí (mráz, vítr, déšť, horko).

Cena od 4500Kč/ měsíc

V ceně podestýlka, seno, vodění do výběhu, další dle dohody. Příkrm vlastní nebo za příplatek. Cena je za teplokrevného koně běžné velikosti do 500kg bez speciílních požadavků.

Boxové ustájení

Pravidelné vodění do výběhu/ na pastvinu, v noci na boxu. Koně jsou ustájeni v boxech o rozměrech 3,3 x 3,8m. Každý box je vybaven napaječkou/nádobou na vodu, krmným žlabem, držákem na minerální liz a otevíratelným oknem.
Cena  od 5500 Kč/měsíc za koně běžné velikosti.

(Příplatek za koně, který box zrotuje a převrátí, že je nutné obden komplet vyměnit!!!) 

V ceně ustájení je místování boxu, podestýlka (sláma/piliny) a seno dle potřeby. Na pastvině či ve výběhu mají koně celodenně přístup k vodě a do přístřešku, který je  ze 3 stran krytý. Cena  je za teplokrevného koně běžné velikosti.

Za příplatek 300 - 500kč/měsíc podávání jadrného statkového krmiva: otruby, vojtěškové granule, řepné řízky,  minerály, slunečnicové semínko, ostropestřec, na jaře a na podzim doplněné o lněné semínko, pivovarské kvasnice a kúru selenu

          

Součástí stáje je mycí box, určený k mytí a další péči o koně, který je vybavený infralampami k prohřátí hřbetu koně.

 Dále je k dispozici písková jízdárna o rozměrech 20x40m se skokovým materiálem. Písková jízdárna je velmi dobře odvodněna a povrch je z praného málo prašného písku.

Pro trénink koně ve volnosti a přirozenou komunikaci je připravena kruhová jízdárna o průměru 17m, která díky vysokým stěnám omezuje rušivému působení okolí a umožňuje maximální soustředění koně na člověka.

 Pro majitele koní máme k dispozici:
 
Vytápěnou klubovnu
- uložení sedel a ostatních věcí na koně, sušáky na deky apod.
- možnost posezení a uvaření horkého nápoje